معاونت عمرانی

بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از سوله های همکار استاندارد

۲۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۲ کد : ۱۲۳۲۹ اخبار واحد اخبار تصویری-سایت زیرمجموعه
تعداد بازدید:۷۲۶

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در بازدید از پروژه سوله های همکار استاندارد (ساها) در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

دکتر حمدالله منظری توکلی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با حضور در محل پروژه ساها از روند کار بازدید و با پیمانکاران و ناظران پروژه دیدار داشتند.

در این بازدید منظری توکلی در جریان آخرین فعالیت های این پروژه قرارا گرفت و ضمن تقدیر از تلاش های همکاران حوزه عمرانی واحد کرمان و مطلوب ارزیابی کردن نحوه پیشرفت پروژه به تسریع در انجام و اتمام پروژه های سرمایه گذاری و درامد زا تاکید کرد.

دکتر سید رامین طباطبایی میرحسینی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان که در این بازدید منظری توکلی را همراهی میکرد، فعالیت انجام شده در پروژه ساها را تشریح و به بیان برنامه زمانبندی این حوزه برای اتمام ان پرداخت.

..............................................................................................................................................................................................................................................................................

...............................................................................................................................................................................................................................................................................


نظر شما :